Blog

11 Jul 2016 Više

ZAVRŠEN ŠAMPIONAT EVROPE U ATLETICI: Asmir Kolašinac peti, Srbija na deobi 14. mesta

Poslednjeg dana takmičenja na Evropskom prvenstvu u atletici u Amsterdamu, srpski predstavnici nisu imali sreće da se okite nekom od medalja. Najbliži cilju bio je Asmir Kolašinac, koji je,...pročitaj više.

ZAVRŠEN VIMBLDON, ENDI MARI DRUGI PUT ŠAMPION: Škot u borbi za teniski tron

Endi Mari je po drugi put u karijeri osvojio Vimbldon, pošto je u finalu prilično lako došao do pobede protiv umornog Miloša Raonića - 6:4, 7:6 (7:3), 7:6 (7:2). U celom meču...pročitaj više.

10 Jul 2016 Više

KVALIFIKACIONI TURNIR KOŠARKAŠA ZA OLIMPIJADU: Portoriko pregažen, Srbija do Rija

Košarkaši Srbije ućestvovaće na Olimpijadi u Brazilu! Naša reprezentacija pobednik je kvalifikacionog turnira u Beogradu, pošto je u finalu prosto pregazila selekciju...pročitaj više.

9 Jul 2016 Više

EVROPSKO PRVENSTVO U ATLETICI, AMSTERDAM: Ivana Španović šampionka Evrope!

Ivana Španović osvojila je zlatnu medalju u skoku udalj na Šampionatu Evrope u atletici u Amsterdamu! Najbolja srpska atletičarka opravdala je ulogu favorita i skokom od 6,94 metara...pročitaj više.

VIMBLDON - 12. DAN: Serena Vilijams šampionka, Miloš Raonić šokirao Rodžera Federera

Serena Vilijams odbranila je titulu na Vimbldonu, pošto je u finalu pobedila Nemicu Anželik Kerber sa 2:0 u setovima - 7:5, 6:3. Iako krajnji rezultat deluje ubedljivo, meč je bio potpuno...pročitaj više.