Blog

9 Jul 2016 Više

KVALIFIKACIONI TURNIR KOŠARKAŠA ZA OLIMPIJADU U RIJU: Srbija deklasirala Češku

Košarkaši Srbije plasirali su se u finale kvalifikacionog turnira za učešće na Olimpijskim igrama u Brazilu, koji se održava u Beogradu. Naša reprezentacija je bila...pročitaj više.

8 Jul 2016 Više

ŠAMPIONAT EVROPE U ATLETICI, AMSTERDAM: Fantastičan uspeh Dudaša, bronza u desetoboju

Novi veliki uspeh srpske atletike! Mihail Dudaš osvojio je bronzanu medalju u najtežoj atletskoj disciplini, desetoboju, na Evropskom prvenstvu, koje se održava u Holandiji. To je prvo...pročitaj više.

7 Jul 2016 Više

KVALIFIKACIONI TURNIR KOŠARKAŠA ZA OLIMPIJADU U RIJU: Srbija lako protiv Angole

Košarkaši Srbije plasirali su se u polufinale kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre u Riju. Naša reprezentacija ubedljivo je savladala Angolu - 83:60 (30:23, 17:15, 22:13,...pročitaj više.

5 Jul 2016 Više

KVALIFIKACIONI TURNIR KOŠARKAŠA ZA OLIMPIJADU U RIJU: Srbija bolja od Portorika

Košarkaši Srbije uspešno su startovali na kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre u Brazilu, koji se održava u Beogradu. Naša reprezentacija pobedila je Portoriko sa...pročitaj više.

3 Jul 2016 Više

SVETSKA LIGA ZA ODBOJKAŠE: Srbija na finalnom turniru, pobeda nad Italijom za kraj

Odbojkaši Srbije savladali su Italiju u poslednjem duelu trećeg vikenda takmičenja u Svetskoj ligi - 3:2 (25:19, 25:18, 19:25, 22:25, 17:15). Na kraju, srpska selekcija je zauzela ukupno...pročitaj više.