Blog

26 Jun 2016 Više

SVETSKA LIGA ZA ODBOJKAŠE: Srbija jedina neporažena ekipa posle šest mečeva

Srpski odbojkaši nastavili su sjajnu seriju pobeda u ovogodišnjoj Svetskoj ligi. Izabranici Nikole Grbića posle šest kola imaju isto toliko pobeda. Dok su prvog vikenda u...pročitaj više.

EVROPSKO PRVENSTVO U KAJAKU I KANUU U MOSKVI: Veliki uspeh Srbije, tri zlata i bronza

Srbija je među najuspešnijim nacijama na Evropskom prvenstvu u kajaku i kanuu, u sprinterskim discipkinama, koje je održano u Moskvi. Naši reprezentativci osvojili su četiri medalje...pročitaj više.

25 Jun 2016 Više

FINALNI TURNIR SVETSKE LIGE U VATERPOLU: Srbija u finalu, granitna odbrana protiv Italije

Vaterpolo reprezantacija Srbije izborila je plasman u novo finale Svetske lige. Srpski "delfini" su zahvaljujući fenomenalnoj odbrani ubedljivo savladali Italiju - 7:4 (2:1, 2:1, 1:1,...pročitaj više.

24 Jun 2016 Više

SVETSKA LIGA ZA ODBOJKAŠE: Novi podvig Srbije, Brazil poražen u Beogradu

Srpski odbojkaši nastavljaju sa neverovatnom serijom pobeda u ovogodišnjoj Svetskoj ligi. Posle veličanstvenih trijumfa nad Rusijom, Bugarskom i Poljskom prvog vikenda, naša...pročitaj više.

23 Jun 2016 Više

FINALNI TURNIR SVETSKE LIGE U VATERPOLU: Srbija prva u grupi, Japan rival u četvrtfinalu

Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je prvo mesto u grupi B na finalnom turniru Svetske lige. Srpski "delfini" zabeležili su tri pobede protiv objektivno znatno slabijih rivala,...pročitaj više.