Blog

25 Mar 2017 Više

PRVA FAZA KOŠARKAŠKE EVROLIGE - 28. KOLO: Novi poraz Zvezde, napad potpuno zakazao

Crvena zvezda ubedljivo je poražena u Barseloni u utakmici 28. kola košarkaške Evrolige - 67:54 (17:18, 15:11, 20:14, 15:11). Poraz od Olimpijakosa u Beogradu, nakon igranja...pročitaj više.

24 Mar 2017 Više

KVALIFIKACIJE ZA SVETSKO PRVENSTVU U FUDBALU U RUSIJI 2018: Veliki preokret Srbije u Tbilisiju

Fudbalska reprezentacija Srbije zabeležila je važnu pobedu na gostovanju u Gruziji - 1:3 (1:1). Ponovo je junak meča bio Dušan Tadić, naš ubedljivo najbolji igrač u...pročitaj više.

23 Mar 2017 Više

PRVA FAZA KOŠARKAŠKE EVROLIGE - 27. KOLO: Tragičan poraz Zvezde, Olimpijakos i dalje nesavladiv

Košarkaši Crvene zvezde nesrećno su poraženi od Olimpijakosa u Beogradu, nakon produžetka - 64:66. Na kraju regularnog dela utakmice bilo je 58:58 (po četvrtinama 9:17, 8:13, 26:12,...pročitaj više.

20 Mar 2017 Više

ZAVRŠEN ATP I WTA TURNIR U INDIJAN VELSU: Trijumfi Vesnine i Federera, Đoković i Mari odustali od Majamija

I pre finala turnira u Indijan Velsu znalo se titula šampiona u muškom singlu ide u Švajcarsku, a ženskog u Rusiju. Kod dama, završni dule imao je neočekivan epilog,...pročitaj više.

17 Mar 2017 Više

PRVA FAZA KOŠARKAŠKE EVROLIGE - 26. KOLO: Važna pobeda Zvezde u Milanu, Kuzmić meč viner

Košarkaši Crvene zvezde zabeležili su izuzetno važan trijumf protiv Armanija u Milanu u 26. kolu Evrolige. Srpski šampion je dominirao u prvih 12-13 minuta susreta, a u ostalom...pročitaj više.